Architekt Příbram

Já, Jan Horký, zakladatel ATELIERU HORKÝ jsem se narodil v Příbrami a společnost má sídlo také v tomto městě. Sháníte-li architekta v Příbrami, rádi vám pomůžeme s jakýmkoli návrhem. Ať je to dům, bytový dům, či rekonstrukce stávajících budov nebo návrh novostaveb jakéhokoli charakteru. Dokonale známe místní prostředí a dokážeme navrhnout takové projekty, které nejen splňují Vaše představy, ale také splňují požadavky ze strany města Příbram i nepsaná pravidla místní zástavby. A to nejenom v Příbrami, ale také v okolí, které je stále oblíbenější a vyhledávanější lokalitou pro bydlení.

Podílel jsem se na vítězném soutěžním návrhu úpravy Mírového náměstí v Dobříši. Celý návrh kompletně řešil dopravní situaci v centru města. S ohledem na dopravu i s ohledem na přirozený pohyb chodců a také příjemný vzhled náměstí.

Připravovali jsme také řadu návrhů rodinných domů a novostaveb bytových domů. Mnoho z nich mělo specifické zadání a požadavky. Vyrovnávali jsme se se svažitým terénem a řešili jsme vhodné zastínění prosklených částí domů tak, abychom zachovali výhled, a přitom ochránili obývací části budov před přehříváním zejména během letního období.