Architekt Praha

Hledáte architekta v Praze, který se specializuje na návrhy novostaveb? Architekta, který pro vás připraví kompletní architektonický návrh bytových domů i rodinných domů včetně úprav bezprostředního okolí staveb? Ateliér Horký vám nabízí své služby jako architekt pro Prahu a okolí. Ať už máte projektový záměr na bytové domy nebo si chcete nechat postavit dům pro sebe, případně rekonstruovat stávající prostory. Obraťte se na opravdové odborníky, kteří mají za sebou mnoho úspěšných projektů. Na architekty s bohatými zkušenostmi, jejichž tvorba se vám jistě bude líbit a splní vaše požadavky. Architekt vám otevírá nové možnosti a dokonale vám pomůže využít prostor a pozici pozemků, kterými disponujete.

Jsme tu pro vás nejen, co se týče staveb pro bydlení. Řešíme také veřejné prostory a budovy.

ATELIER HORKÝ se podílel na architektonických návrzích pro:
  • ČKAIT – dostavba budovy v Praze – návrh dostavby administrativní budovy včetně velkokapacitního sálu ve dvoře stávajícího sídla ČKAIT
  • Úprava veřejného prostoru Praha – Zbraslav – architektonický návrh úpravy velmi složitého území s velkými výškovými rozdíly. Zachování malebného vesnického charakteru s důrazem na architektonické detaily.
  • ZOO Praha – úprava veřejného prostoru u hlavního vstupu do zoologické zahrady. Návrh respektoval jak svažitý terén, tak vzrostlé stromy. Zachován přírodní charakter místa díky rastru dřevěných trámů a povrchu z čedičových dlažebních kostek.

Jakékoli prostory a pozemky jsou pro nás výzvou a rádi se budeme věnovat i vašemu projektu. Nabízíme profesionální služby architekta v Praze i okolí.